Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина теж буде доповнювати буквений ряд, перетворюючи його на повноцінне слово. Але цього разу візуальний компонент вправи буде використано як додаткову підказку. На екрані перед дитиною міститься картинка, яка описує певну ситуацію. Наприклад, це може бути хлопчик, який спить в день. Малюнок підписано словом, яке з ним повʼязане і називає один з обʼєктів, зображених на ілюстрації. Учень аналізує малюнок і розуміє, що це за слово. Без підказки зрозуміти це важко, адже слово є неповним – у ньому бракує однієї з літер, і без неї воно перетворюється на звичайний набір букв. Коли дитина вписує у порожню клітинку потрібну літеру, то проходить на наступний етап. Дуже важливий момент: у цій вправі дитина вже не вибирає потрібну літеру з-поміж кількох варіантів. Натомість учень сам згадує потрібне слово, сам вписує правильну букву. Це дуже важливо, адже такий формат подання інформації означає новий крок на шляху до оволодіння літерами. Ілюстрація тут не тільки підказує, а й збиває, адже кожен малюнок міститься не один, а кілька елементів, тож дитина має правильно визначити, який з них називає слово під ілюстрацією.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.13
Друкуємо літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися