Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ігровий формат – кращий спосіб для закріплення отриманих у процесі вивчення тої чи іншої теми навички. Саме гра є головним способом тренування застосування цієї навички, а наявність у ній певного сюжету, а також додаткових візуальний та інтерактивних образів додає дитині інтерес під час її виконання. Коли учень виконує це завдання, то, по суті, за допомогою цікавої гри, закріплює практичне вміння розпізнавати істот та неістот. На кожному етапі завдання перед дитиною на екрані міститься малюнок. Він не є схематичним, не є він і звичайним набором поодиноких малюнків. Натомість перед учнем повноцінна ілюстрація, багатоскладова та досить яскрава. На тому чи іншому тлі розміщено кілька обʼєктів. Всі вони одного типу – або істоти, або не істоти, що залежить від конкретного етапу. Але один серед них є виключенням з-поміж інших: єдина істота серед неживих обʼєктів або єдиний неживий предмет серед істот. Він захований, але знайти його можна, якщо дитина проявить уважність та спостережливість. Власне, у цьому і полягає суть гри: учень має проаналізувати всі обʼєкти на екрані і знайти той, що відрізняється від інших. Коли учень виділить його, то пройде на наступний етап, де буде інший малюнок, купа нових обʼєктів, а напрямок пошуків зміниться. Завдяки тому, що це завдання представлено у форматі гри в хованки, дитині набагато простіше запамʼятати цей урок, адже інтерес до його виконання тільки стимулює памʼять учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Гра "Істота чи неістота"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися