Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оволодіння тими чи іншими навичками можливо тільки за умови цілеспрямованого їх закріплення на практиці. У ході виконання цього завдання дитина закріпить вміння розпізнавати живі та неживі обʼєкти, відрізняючи одне від одного представників іменників, які називають ці предмети. На екрані перед дитиною міститься зображення такого обʼєкта – інше на кожному етапі завдання. Зображення суто візуальне, суто ілюстративне і не супроводжується жодними лінгвістичними додатками письмового формату, але, хоча буквеного підпису й нема, є активна кнопка. Натиснувши на неї, дитина почує, як назва цього обʼєкта правильно вимовляється. Проте буде корисно, якщо сама дитина згадає назву цього обʼєкта та вимовить її вголос, не натискаючи на цю кнопку. Тому вправу варто проходити разом з батьками. Питання, яке ставиться перед дитиною на кожному етапі, повторюється: чи цей обʼєкт є живою істотою, чи ні. Відповідно і варіантів тільки два: «так» і «ні». Учень аналізує зображення і логічно розуміє відповідь на питання, після чого треба переконатись у цьому, поставивши до назви предмета правильне питання: «хто?» або «що?». Як вже знає дитина, перше задається у випадках, коли йде мова про живих істот, а друге – коли говорять про неістот. Коли дитина робить свій вибір з-поміж двох варіантів відповіді на питання, то проходить на наступний етап завдання до нового малюнка.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Гра "Хто/що"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися