Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже вписував у слова, де було пропущено одну літеру, той елемент, якого цьому слову бракувало. Але минулого разу дитина працювала лише з однією літерою, при чому спільною для двох слів. Цього разу перед учнем завдання більш складне, бо більш масштабне. На екрані перед дитиною міститься кілька букв у правильному для певного слова порядку. Проте пропущено не одну літеру, а відразу декілька. Без них ті букви, які залишились, досить віддалено схожі на потрібне слово. Впізнати його допоможуть малюнки, які зображено поряд. Також є додатковий персонаж – майстер, якому треба допомогти відремонтувати це слово, котре без пропущених літер, схоже на зламаний велосипед без кількох деталей. Учень, зрозумівши, яке слово зашифровано, має вписати потрібні літери у порожні клітинки. Коли дитина це зробить, то таким чином відновить і полагодить слово. Після цього учень вирушить на наступний етап, де треба буде знову допомогти майстру, от тільки слово буде вже іншим. Завдяки цьому персонажу вправа набуває форми гри, що тільки підсилює інтерес дитини до її виконання. Окрім малюнків, зрозуміти, що за слово ховається за грудою деталей (тобто за рядом літер, між якими порожні клітини) можна завдяки активній кнопці під ними. Натиснувши на неї, дитина і почує це слово. Таким чином виконати вправу буде простіше, адже учню залишиться тільки згадати, які літери відображають на письмі пропущені звуки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Гра "Ремонтуємо слова"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися