Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання попереднього завдання дитина вчилася самотужки будувати звукову модель слова за певними схемами. Умовні позначки, які мали вигляд смайликів квадратної форми, позначали звуки певного виду, наприклад, жовтий смайлик означав мʼякий приголосний звук, а синій – твердий. Цього разу дитина буде використовувати ці ж символи для цікавої та корисної гри, котра закріпить знання звуків та вміння їх диференціювати. На екрані перед дитиною міститься дві «хатки» для двох тварин. Вони дуже схожі, хоча тваринки, які там живуть, абсолютно різні. Наприклад, два подібні дупла, проте в одному живе білочка, а в іншому – сова. Розселити їх треба правильно. Кожне дупло підписано, але не словами, котрі складаються з літер, а названими вище умовними позначками. Учень має розшифрувати їх. Спершу дитина згадує назву цих звірят, після чого, розуміючи значення смайликів, переміщує кожного з них до своєї домівки. Кількість символів теж є підказкою, адже один символ – це один звук, тож не тільки характер звучання елементів слова, а й їхнє число може підказати дитині те, яка з домівок якій тваринці належить. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап цієї гри – до нової пари домівок і нової пари тварин. Саме використання цих образів, а також багата палітра візуальних деталей, перетворює це завдання на справжню гру, де мовні навички є лише інструментом, а не метою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.15
Гра "Розселяємо тварин"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися