Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Просто запамʼятати, які саме обʼєкти є живими, а які – ні, дитина не зможе через те, що у оточуючому світі надто багато цих самих обʼєктів. Тож замість того, щоб окремо вивчати належність предметів до тої чи іншої категорії, учень має зрозуміти властивості живого або неживого. Цьому й присвячено дану вправу, яка має формат загадок. На екрані перед дитиною міститься опис обʼєкта. Він трохи схожий на загадку: описано, які у обʼєкта є властивості, хоча сам він не називається. За описом і треба його визначити серед кількох варіантів, що подаються під текстом. Серед варіантів є як живі істоти, так і неживі обʼєкти. Учень вибирає той, який підходить під опис і аналізує: чи він є істотою, чи ні. Коли дитина це зробить, то обовʼязково запамʼятає звʼязок властивостей обʼєкта та тим, чи він належить до розряду живих. Після того, як учень зробить свій вибір, він пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, щоправда опис буде іншим, як і варіанти відповіді. Якщо на попередньому етапі треба було за описом знайти живу істоту, то на новому – неживу. Ця вправа має досить яскраво виражений ігровий аспект, адже дитина рухається між рівнями, просто знаходячи розгадку на питання на кожному з них. Але, роблячи це, учень неодмінно запамʼятає загальні для всіх живих істот риси, за допомогою знання яких, дитина в майбутньому, зіштовхнувшись з нових обʼктом, зуміє визначити, чи він відноситься до істот, чи ні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Істоти/неістоти за властивостями
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися