Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені темі вивчення часу дієслова, але роблять особливий акцент на сюжетній складовій та ігровому аспекті. Цього разу згідно з ідеєю, яка закладена у вправу, учень вибирає місце, куди можна піти відпочити у вихідний день. На кожному етапі завдання описується нове цікаве місце, інша ситуація та інший спосіб добре та весело провести час. Кожен етап і кожне таке місце супроводжується новим стилем графічного оформлення. Речення, яке описує похід в цирк, супроводжується багатьма малюнками, які тематично повʼязані саме з цирком: шатер, звірі, мʼячі та клоуни. А рівень, де йде мова про дельфінарій, оформлено у кольорах морського дна, а поряд з реченнями «плавають» дельфіни. У завданні вказано, коли саме відбувалася дія, описана в реченні: в минулому, теперішньому або майбутньому. Дитина читає речення, де пропущеним є саме дієслово, яке визначає час події. Під реченням є кілька слів. Одне з них підходить на роль члена речення. Вибір свій дитина робить, керуючись як граматичною формою часу (адже всі варіанти мають різний час), так і за змістом. Адже тільки одне слово описує дію, яка доречна для дельфінарія, тоді як інші слова категорично не підходять лексично. Тож завдяки цій вправі граматичний та лексичний зміст починають утворювати єдину, цілісну картину, образ слова, який описує дію або процес. А цікава сюжетна складова допоможе дитині краще запамʼятати цей урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Куди пiти у вихiдний?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися