Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова – це цілісна та багатоскладова система слів та інших інструментів для повідомлення інформації, вираження почуттів, комунікації різного роду. Дитина вже знає, що дещо панівну роль у мові відіграють іменник та дієслово – ті слова, які називають предмет та дію, яка цим предметом виконується. І як є частини мови, які характеризують предмет (прикметники – за якістю та ознаками, числівник – за кількістю та порядком при лічбі), так є і частина мови, яка характеризує, описує дію. Це прислівник – дуже різноманітна частина мови. Її особливість полягає у тому, що граматичне значення кожного прислівника є сталим – тобто ці слова не змінюються ні за часом, як дієслова, ні за відмінками, як іменники. Проте стабільну форму вони компенсують різноманіттям в іншій сфері – у сфері того, з яких сторін вони описують дію. Є прислівники, які означають спосіб, місце, час виконання дії та багато інших. У ході виконання цього завдання дитина зосередиться саме на тих з них, котрі описують місце. Прислівники цього різновиду відповідають на питання «куди?» або «де?». На екрані перед учнем на кожному етапі є поле, яке схоже на шахівницю. Персонаж, маршрут якому прокладає учень, зображено на одній з клітин. У завданні вказано його маршрут детально  - там називається напрямок руху. Учень має відстежити його та натиснути на ту клітинку, куди врешті-решт прийде цей герой. Особлива увага для цього надається прислівникам, наприклад, словам типу «праворуч», «вниз», «вгору» і «ліворуч» (відносно героя). Всі ці слова і є прислівниками, які називаються місце дії, тобто місце, куди цей персонаж прийде. Сюжетна оболонка змінюється на кожному етапі – на одному рівні дитина допомагає пугачу, а на іншому – черв'ячку-розумнику.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Куди потрапить герой
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися