Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Час – це граматична категорія, яка властива тільки дієсловам. Це робить її в деякому сенсі унікальною, а відтак – більш складною для сприйняття, адже дитина тільки зараз, вивчаючи цю частину мови, працюватиме з часом, хоча завдяки тому, що дієслово є одним із центрів при будуванні речення, практика учню гарантована. Згідно зі шкільною програмою учень вивчає три основні часи української мови: минулий, теперішній та майбутній. Зрозуміти їхнє значення надзвичайно легко: дієслова відповідного часу називають процес чи дію, яка відбувається відповідно у минулому, відбувається зараз або буде відбуватись потім відносно моменту мовлення. У ході виконання цього завдання дитина практикуватиметься у тому, щоб розпізнавати дієслова певного часу. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу вправи. Воно є повноцінною фразою, яка містить закінчену думку та повідомляє про щось. У завданні формулювання якого є над реченням, вказано, яке саме дієслово треба знайти – у минулому, теперішньому або майбутньому часі. Зробити це дитині буде досить легко, адже всі речення прості, і дієслово там буде тільки одне – для кожного речення. Тож, якщо у завданні вказано, що треба знайти таке, яке описує дію, що відбувається зараз, то учню досить просто знайти та виділити єдине дієслово. Проте завдяки цій вправі учень добре запамʼятає, які саме граматичні форми властиві дієсловам в залежності від описаного ними часу. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де треба буде знайти та виділити дієслово вже в іншому часі, ніж на попередньому рівні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Мої вчинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися