Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметник – самостійна частина мови, яка означає якість предмета та відповідає на питання «який?», «яка?», «яке?» та «які?». У прикметників, які, як зазначено вище, є самостійними словами, є своє лексичне та граматичне значення. Оскільки вони відносяться до іменних частин мови (бо характеризують та описують саме іменники), то й граматичні категорії вони мають відповідні: рід, число, відмінок. При цьому виражаються вони в інших частинах слова, ніж у випадку з іменником, а також діляться на свої розряди. Прикметники бувають якісними, відносними та присвійними, адже вони відповідають також на питання «чий?». Але все це – досить великий обʼєм інформації, і щоб бути готовим її сприйняти, учню треба почати з того, щоб звикнути до прикметників та навчитись визначати їх. Цьому й присвячено цю вправу, яка є першою у підрозділі завдань, що присвячені вивченню даної частини мови. Тематичне коло теж окреслено – дитина працюватиме в рамках тематики сезонів року. На екрані перед учнем міститься зображення однієї з пір року. Вона, ця пора, називається прямо, а також супроводжується певними додатковими ілюстраціями для підсилення образу. Під малюнком і назвою сезону міститься кілька варіантів прикметників. Дитина вибирає той, який відповідає за сенсом сезону. Всі прикметники узгоджуються з іменником-назвою пори року правильно, тож єдиний спосіб зробити правильний вибір – лексичне співвідношення, адже граматичні категорії тут не допоможуть. Малюнки виступають в якості підказки, адже те, що зображено на них, вказано і прикметником.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Ознаки сезонів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися