Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-яке слово, яке належить до самостійних частин мови, має два типи значення: лексичне та граматичне. Лексичне – це те, що має на увазі людина, яка це слово використовує, а граматичне є набором особливостей, властивих для цієї частини мови. Число – частина граматичного значення, яка властива іменним частинам, а також дієсловам у минулому часі. Виражається число через закінчення, на відміну від лексичного значення, яке виражається у корені та тих частинах слова, які приєднуються до нього. У ході виконання цього завдання дитина буде змінювати число обʼєктів просто за допомогою правильного закінчення. На екрані перед учнем міститься пара слів – нова на кожному етапі завдання. Слова однакові, окрім одного – перше вказує на однину, а друге – множину. Відрізнятися вони мають тільки закінченнями, при чому друге слово, яке знаходиться у формі множини, замість закінчення має порожню клітинку. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вписати у порожню клітинку потрібну літеру, щоб слово з однини перетворилось на множину. Особлива увага приділяється тому, наскільки малі для цього потрібні зміни – всього лише одна літера змінює відтінок значення слова, і памʼятати це дуже важливо. Тому у завданні є додаткові образи, наприклад, чарівник, який допомагає практикуватись у роботі зі словами, а також зірки, на яких зображено літери.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Перетворення однини на множину
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися