Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одна з дуже цікавих особливостей української мови – її гнучкість. Слова не просто утворюють цілісну картину, розширюючи, доповнюючи та яскраво змальовуючи повідомлення, яке може стосуватись найрізноманітніших тематик. Слова ще здатні ніби перетікати з одного виду в інший. Наприклад, від іменників утворились прикметники, які, власне, предмети і характеризують, називаючи їхні якості. Але у ході виконання цього завдання подібний процес треба буде виконати з протилежними полюсами самостійних частин мови: іменником та дієсловом. На екрані перед учнем міститься іменник – новий на кожному етапі завдання. Він називає предмет або явище. У вправі підібрані такі іменники, які належать до цієї частини мови завдяки мінімальному набору частин слова. Бувають випадки, коли початкове слово належить до, скажімо, дієслів, і щоб його перетворити на іншу частину мови, треба відняти одне закінчення і додати інше. Але цього разу саме до іменникового кореня треба додати правильний суфікс і закінчення – ті, які роблять слово дієсловом. Таких суфіксів є кілька. Деякі зробили б зі слова прикметник, інші – змінили б форму іменника на іншу. І тільки одна перетворює предмет на дію. Зрозумівши, яка саме (підставляючи по черзі всі та ставлячи потрібне питання до того, що виходить в результаті), дитина робить свій вибір та натискає на правильний суфікс. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання, де треба буде працювати з іншим словом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Перетворюємо предмет на дію
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися