Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При вивченні дієслова все починається з лексичного значення. Граматичних категорій у цієї частини мови досить багато, і всі вони так чи інакше повʼязані зі значенням, тож саме з нього і треба починати. Дитина до цього часу звикла сприймати окремо саме слова, які називають або позначають обʼєкти, явища та їх характеристики (якість, число, належність тощо), а тепер учню доведеться дивитись на ситуацію з перспективи описаної в ній дії. У ході виконання цього завдання дитині доведеться ще й підбирати влучше дієслово. На екрані перед учнем міститься малюнок. Він досить деталізований і зображує ситуацію, в якій персонаж виконує ту чи іншу дію. На кожному рівні завдання малюнок новий. Під ілюстрацією є речення, в якому пропущеним є дієслово – те слово, яке описує, тобто називає ту дію, яка виконується. Дитина вивчає малюнок з точки зору дії. З-поміж варіантів дієслів, які є під ілюстрацією, дитині залишається просто вибрати правильний. Коли учень перенесе відповідне слово на своє місце, то пройде на наступний етап завдання, де буде не тільки інша ілюстрація, а й нові варіанти. Це завдання, як і попереднє, не тільки тренує дитину у роботі з дієсловами, а й привчає звертати увагу саме на них, виділяти їх з ряду слів для подальшої праці. Це вміння знадобиться у майбутньому, тож завдання можна вважати підготовчим. А різноманіття візуального ряду має зацікавити дитину у дієсловах ще більше. З іншого боку, велика кількість дієслів збільшує активний словниковий запас дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Підбираємо правильне дієслово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися