Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особових займенників небагато – всього четверо: «він», «вона», «воно» і «вони». Перші три використовуються для позначення предметів за їхнім родом (граматично кожен іменник української мови має рід, не обовʼязково тільки ті, які називають живих істот), а останній позначає предмети у множні. При цьому займенники не називають обʼєкти, які позначають, тож слово «він» підходить для того, щоб замінити будь-яке слово чоловічого роду. У ході виконання цього завдання дитина навчиться розрізняти займенники і разом з цим – краще зрозуміти граматичну категорію роду. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься зображення предметного ряду. Обʼєкти в ньому абсолютно різні. Це можуть бути і живі істоти, і неживі предмети. Всі малюнки яскраві, деталізовані та якісні достатньо, аби дитина легко впізнала той обʼєкт, який зображується на екрані. Під кожним малюнком міститься також і звукова кнопка, натиснувши на яку учень почує відповідний іменник, який використовується для називання слова. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб розмістити четвірку вказаних вище займенників під тими словами, які їм підходять. Для цього учень має добре розуміти категорію роду, те, яка вона визначається для іменників. Також важливим є розуміння категорії числа. Коли учень розміщує займенники під відповідними малюнками, то проходить на наступний етап, де ілюстрації будуть вже інші, хоча механіка виконання вправи залишається такою ж самою. Завдяки цьому завданню учень зрозуміє та запамʼятає принцип підбору особових займенників до будь-якого іменника, що буде корисним у розмові.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Розрізняємо займенники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися