Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже знає дитина, прикметники використовуються для того, щоб називати та позначати якості предметів. Але є один цікавий момент: Різні обʼєкти, яким може бути властива одна й та сама риса, можуть відрізнятись за тим наскільки сильно в них ця риса проявляється. Відтак їх можна порівняти за нею. Якщо ж таких обʼєктів є кілька, то їх всіх можна порівняти між собою за цією спільною ознакою. Важливо, що порівняння можливо тільки тоді, коли, власне, є кілька обʼєктів. Наприклад, заєць швидкий – але тільки тому, що людина не така швидка. У порівнянні з антилопою заєць – досить повільна тваринка. Звісно, таке різноманіття знайшло своє відображення у мові. Ті прикметники, які описують якості, що можуть мати більшу, або меншу силу, мають відповідні граматичні форми, які вказують на це. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з прикметниками такого роду. На екрані перед учнем міститься зображення трьох предметів, які відрізняються ззовні, але мають якусь певну спільну ознаку. Вони всі підписані прикметниками, точніше – одним прикметником у різних ступенях порівняння. Слова і малюнки не співпадають за значенням. Задача, яка ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити картинки відповідно до своїх слів у рамках порівняння суто цих обʼєктів. Наприклад, на екрані три тваринки. Прикметники такі: «швидка», «швидша» та «найшвидша». Учень порівнює тваринок за швидкістю – але тільки між собою. Після того, як дитина перемістить малюнки на свої місця, почнеться наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але прикметники (а відтак і характеристика, за якою буде виконуватись порівняння) і обʼєкти будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Розташовуємо малюнки відповідно до написів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися