Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Алфавітний порядок – це те, як розміщуються літери в абетці. Цей спосіб розміщення застосовується не тільки для окремих літер. Слова теж можна розташувати в алфавітному порядку за першими буквами. Цим і займеться дитина у ході виконання даної вправи. На екрані перед учнем міститься деталізований малюнок, на якому зображено певну ситуацію. Її описує речення, слова в якому заплутані. Щоб речення знову мало сенс, слова треба розмістити у правильному порядку. Особливість цієї вправи в тому, що у всіх цих реченнях (по одному на кожен рівень) слова мають бути розміщені в алфавітному порядку за першими літерами. Це не є загальне правило, обовʼязкове для української мови загалом – але саме за цим принципом треба розмістити слова у цьому завданні. отже дитина читає ці слова, розуміє за допомогою малюнка сенс майбутнього речення і переміщує слова так, щоб перші букви стали в алфавітному порядку. Для цього потрібна концентрація, увага і, звісно, знання алфавіту. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап. Завдяки цій вправі учень зрозуміє, як знання алфавіту може знадобитись у повсякденному житті, адже, хоча слова у реченнях і не будуються за алфавітним порядком, саме він використовується, наприклад, пр. створенні словників.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Розташовуємо слова у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися