Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання теж присвячено вивченню теми часу дієслова через використання сюжетних елементів та сильний акцент на ігровому аспекті, як і пара попередніх завдань. Але цього разу дитина вивчатиме час завдяки тому, що повʼязано з ним прямим чином – завдяки місяцям та порам року, які використовуються для виміру часу у повсякденному житті. На кожному етапі завдання перед учнем міститься речення, в якому говориться про події, що відбуваються в тому чи іншому конкретному місяці року. Місяць, як і описана ситуація, на кожному етапі інші, тож завдяки цьому різноманіттю дитина дійсно вивчає все те, що дарує кожна пора року. Проте речення записано з помилкою – замість дієслова, яке вказує на дію та означає час її виконання, є інше слово, котре забирає сенс речення. Під ним є кілька варіантів звʼязок слів, де є дієслова. Учень має обрати той, який підходить за контекстом. Наприклад, якщо у реченні після слова «будуть» знаходиться прикметник, то це – явна помилка, і учень має виправити її, замінивши прикметник на інше слово, але залишивши це «будуть» як частину звʼязки, яка вказує на майбутній час. Кожен приклад, кожне речення треба розбирати досить докладно, вставляючи на місце помилки кожен з варіантів по черзі для того, щоб визначити правильний. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де буде інший місяць та нова ситуація. Кожен рівень також і оформлено по-своєму згідно з тим, що саме дарує той чи інший місяць. Наприклад, якщо мова йде про грудень, то буде показана завірюха, а якщо про листопад – то осінні жовті листики з дерев падатимуть біля слів речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Що дарує кожний місяць
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися