Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сполучники, належать до службових частин мови. Тобто ці слова служать для звʼязків слів у реченні, допомагають зробити їх більш милозвучнми і образними. Проте сполучників є кілька видів: єднальні, розділові та протиставні. В залежності від того, який саме вид використовується цього разу, і залежить зміст всього речення. Це досягається завдяки тому, що сполучники легко перетворюють набір якостей на взаємоповʼязані слова. Наприклад, якщо між двома прикметниками стоїть сполучник «і», то, вочевидь, йде мова про простий перелік якостей описуваного обʼєкта. Але якщо замість цього сполучника використовується «але», то ці ж якості протиставляються одна одній. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься вставляти в речення необхідний сполучник. На екрані перед учнем міститься речення, і не просто речення, а маленька частинка повчальної казки. Учень має за контекстом зрозуміти, чи протиставляються описувані якості, чи ні та обрати відповідний сполучник. Після цього учень проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії. Особливість цієї вправи у тому, що учень, читаючи(або прослуховуючи) речення за реченням, ще й допомагає дітям-персонажам скласти повчальну казку про вічні цінності. Таким чином робота зі сполучниками поступово перетворюється на щось досить легке та цікаве.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Складаємо казку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися