Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає і про багатство української мови, в якій тисячі і тисячі слів, і про те, що це багатство цілком здатні виразити на письмі всього тридцять три літери завдяки тому, що у словах вони по-різному комбінуються. У ході виконання цього завдання дитина сама на практиці перевірить те, як саме з літер, які утворюють одне слово, можна скласти інші. На екрані перед учнем міститься слово – нове для кожного наступного етапу завдання. Кожна його літера має під собою свою цифру. Таким чином утворюється специфічний код. Під цим словом є два цифрових набори. Біля кожного – порожні клітинки. Дитина має проаналізувати ці цифри та порівняти й спів зіставити їх з літерами, що входять до складу слова. Згідно з порядком цифр у цих рядах клітинки треба заповнити відповідними літерами. Коли учень це зробить, то в результаті отримає два абсолютно нових слова, які відрізнятимуться від першого лексично і граматично, а також за кількістю та співвідношенням літер, хоча вони у будуть спільними. Завдяки наявності цифрового коду дане завдання має досить сильний ігровий акцент. Тим не менше, воно досить складне, адже дитині, по суті, треба двічі опрацювати мову символів: спочатку перетворити букви на цифри, а потім у правильному порядку відтворити цифровий ряд відповідними літерами, починаючи від першою, яка не обовʼязково є одиницею. Саме тому у завданні є підказки. Першою є наявність кнопок, натискання на які призводить до того, що дитина почує потрібні слова, щоб їх було легше відтворити правильними буквами. Також підказкою є ілюстрації, на яких зображуються названі обʼєкти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Складаємо нові слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися