Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слів в українській мові кілька сотень тисяч. При такому різноманітті не може не трапитись кілька цікавих особливих явищ, наприклад, слова, які читаються як зліва на право, так і справа на ліво, маючи різне значення. Тобто це два різні слова з лексичної точки зору, але вони ніби перетворюються одне в одного в залежності від того, в яку сторону читати. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з такими особливими словами. На одній половині екрана у своїй робочій зоні знаходиться одне таке слово. Поряд з ним – ілюстрація, на якій зображено предмет, котрий називається цим словом. З іншого боку від персонажа, котрий стоїть в центрі (і відіграє декоративні функції, привертаючи увагу дитини до виконання завдання) знаходиться порожня робоча зона, куди треба вписати обернене слово. Якщо написати його навпаки, то зʼявиться вже інше слово зі своїм значенням. Це й має зробити дитина. Остання літера має стати першою, передостання – другою і так до кінця слова. Поряд з цією областю, куди і треба вписати обернене слово, є малюнок, котрий підказує, що за предмет цим словом називається. Коли дитина впише це слово, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати дії аналогічного характеру з новим словом, яке теж можна перетворити на інше, просто написавши його задом наперед. Таких слів в українській мові небагато, тож у цьому завданні представлена більша їхня частина.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Слова навпаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися