Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наголос – явище фонетичне, яке на письмі виражається у досить рідкісних випадках. Наголос ставиться у вигляді косої риски над наголошеним голосним. Зазвичай це роблять тільки у кількох випадках. Перший – коли треба позначити, який саме наголос у слові. Здебільшого це робиться з академічними цілями, наприклад, при вивченні нових слів. Також наголос ставиться тоді, коли ціле слово треба особливо виділити у фразі. І, нарешті, наголос ставиться, якщо є два слова, що пишуться однаково, і відрізняються тільки тим, що у них різні склади є наголошеними. У ході виконання цього завдання дитина буде сама ставити наголос. На екрані на кожному етапі перед учнем міститься зображення нового слова. Це слово називає якусь звичну річ, котру дитина вже десь бачила або навіть сама працювала з нею. Тож звучання даного слова не є чимось незвичним для учня, хоча про всяк випадок на екрані поряд зі словом є й малюнок, на якому зображено названий обʼєкт. Також є кнопка, натиснувши на яку дитина почує правильний спосіб вимови даного слова. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб поставити косу риску наголосу саме над тим голосним звуком, який вимовляється довше, ніж всі інші. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де наголос треба буде поставити над іншим словом. Завдяки цій вправі учень не тільки навчиться наголошувати потрібні голосні самостійно, а й краще запамʼятає правильну вимову деяких слів, що знадобиться йому у повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Ставимо наголос у слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися