Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Різні символи можна використовувати для умовного позначення тих чи інших елементів. Власне, букви теж є такими умовними символами, які використовуються для позначення на письмі звуків усного мовлення. У ході виконання цього завдання дитина використовуватиме спеціальні позначки для того, щоб відрізняти наголошені склади від ненаголошених. За допомогою цих позначок учень створюватиме схему слова. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи міститься зображення певного слова. Воно поділене на склади, і під кожним – порожній квадратик. Наголошені склади треба позначити кружечками одного кольору, а ненаголошені – кружечками іншого. У завданні, яке сформульовано над словом, ця кольорова диференціація вказана досить чітко. Учень має перенести кружечки відповідного кольору до «своїх» наголосів після того, як зрозуміє, який з них є наголошеним. Те, які літери входять до складу слова, не відіграє особливого значення для цих кружечків – тільки наголос. Поряд зі словом є спеціальна кнопка, натиснувши на яку дитина почує, як має звучати це слово. Навіть якщо раніше учень вимовляв його неправильно, завдяки цій кнопці дитина зрозуміє, як саме треба ставити наголос. Коли учень створює схему слова за наголосом, то проходить на наступний етап, де буде інше слово, теж поділене на склади. Кожне супроводжується своїм набором тематично повʼязаних з ним ілюстрацій. Вони відіграють декоративну роль і посилюють цікавість учня до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Створюємо схему слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися