Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Граматичні форми, які приймає дієслово, щоб відповідати певному часу, досить різноманітні. Це значить, що маючи одне й те саме лексичне значення (з поправкою на час виконання дії), слово може виглядати зовсім по-різному в залежності від того, яке саме питання до нього можна задати: «що робив?», «що робить?» або «що буде робити?». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати правильну форму дієслова відповідно до часу описаної події. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу завдання. В ньому пропущено слово, яке описує дію. Це дієслово. В залежності від його форми значно змінюється значення всього речення, адже саме дієслово вказує на те, коли саме відбувалася подія і все, що з нею повʼязано. Варіанти дієслова містяться під реченням. Всі вони лексично повʼязані і є, по суті, одним і тим самим словом, але завдяки відмінностям у граматичних формах воно має варіанти минулого, теперішнього та майбутнього часу. У завданні, формулювання якого є над реченням, вказано, на яке питання має відповідати підходяще дієслово. Учень ставить його до кожного з варіантів, після чого вибирає той, який дійсно підходить цьому питанню – а відтак і передає дію у правильному для бажаного речення часі. Після цього залишається тільки перенести дієслово до порожнього місця, після чого дитина пройде на наступний етап завдання. Кожен рівень супроводжується ілюстрацією, яка сюжетно повʼязана з реченням і урізноманітнює візуальний ряд, хоча ніяк не може підказати правильний варіант дитині, котрій доведеться розраховувати тільки на знання граматичних форм дієслів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Цей цiкавий транспорт
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися