Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема тварин завжди була цікавою для дітей будь-якого віку. Учні зберігають особливий інтерес до живих створінь, тож всі завдання, де вони, тварини, фігурують, запамʼятовуються набагато краще, ніж більшість інших. У ході виконання цього завдання дитина закріпить своє знання прийменників і водночас з цим дізнається багато цікавого про тварин. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу вправи. Воно супроводжується малюнком, який сюжетно повʼязаний з контекстом фрази: якщо в ній йдеться про крокодилів, то саме великі зелені рептилії й буде зображено на ілюстрації. Це речення схоже на маленький уривок з енциклопедичної статті, адже повідомляє про щось цікаве із життя тварин. При цьому у даній фразі обовʼязково має бути прийменник, проте він є пропущеним – замість нього порожня клітинка. Дитина має здогадатися, який саме прийменник має бути на цьому місці, після чого учень сам вписує його туди. Оскільки дитина не має варіантів вибору, а покластися може тільки на свою памʼять, вправа містить додаткову підказку. Якщо учень не дуже добре запамʼятав всі прийменники, з якими працював досі, і не знає, який саме треба вписати у клітинку на цьому конкретному етапі, то можна натиснути на кнопку, що знаходиться під малюнком – тоді дитина почує це речення у повній його формі і просто впише правильне слово, куди необхідно. Після цього учень проходить на наступний етап, до нового малюнка і факту про звірів, вже інших. Ця вправа значно розширює кругозір дитини і водночас тренує самостійність у роботі з прийменниками, як зі службовою частиною мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Цікаве про тварин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися