Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже має досить істотний досвід у опрацюванні тої чи іншої теми, завдання, які їй присвячені, варто урізноманітнити діями, котрі треба виконати як би паралельно основній тематиці. У ході виконання цієї вправи учень буде і опрацьовувати дієслова з точки зору їхньої граматичної категорії часу, і водночас з цим – відгадувати казки. На екрані перед учнем міститься уривочок з казки – іншої для кожного наступного етапу завдання. Цей уривочок зовсім невеликий, буквально одне-єдине речення, але досить характерне, щоб учень легко відгадав, до якої казки воно належить. Варіанти є під цим реченням. Також уривок супроводжується ілюстрацією, на якій зображено героїв цієї чарівної історії. Малюнки можуть служити додатковою підказкою для дитини. Але вибрати казку, які належить уривок, є не єдиним завданням. У реченні є також дієслово. А в завданні, яке сформульовано зверху, над уривком, вказано, на яке питання має відповідати це дієслово. Власне, воно буде в реченні тільки одне, тож для того, щоб виконати цю частину вправи, учню треба просто знайти його у фразі з казки. Але зробивши це, дитина неодмінно задасть те питання, яке вказано у завданні, завдяки чому зрозуміє, який час має надане дієслово. Коли учень вибирає варіант казки та потрібне дієслово, то проходить на наступний етап, де ці ж дії треба буде виконати вже з іншим уривком нової історії. Завдяки такому різноманіттю учень навчиться працювати з часом дієслова, не особливо на ньому концентруючись, легко. А це зробить його навички більш автоматичними і впевненими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
До казки на гостини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися