Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже ознайомився з головними правилами застосування слів, вже вміє розрізняти різні частини мови на базовому рівні, залишається тільки опрацювати словниковий запас, тобто ту кількість слів, яку дитина знає та може нею користуватись у щоденному спілкуванні. Цьому й присвячено дане завдання. На екрані перед учнем міститься малюнок, що містить досить велику кількість елементів. Малюнок виповнено стильно та яскраво, що нагадує дитячу книжку казок і робить завдання більш подібним до цікавої гри, ніж до звичного елементу навчальної програми. Малюнок багатоелементний, але треба знайти та виділити тільки одну деталь. Яку саме? Над ілюстрацією є питання, в якому описується те, що треба знайти. Учень читає це питання. Коли учень зрозуміє, про що йде мова у ньому, то залишається тільки знайти відповідний обʼєкт. Коли учень зробить це, то пройде на наступний етап, до нового питання і відповідно нового малюнку. Проте треба не просто знайти та виділити малюнок. Цього разу дитина має сама згадати назву цього обʼкєта, літери, які потрібні для цього слова, адже у порожню ділянку під малюнком учень має сам вписати розгадку на питання. Це перше завдання, в якому дитина має вписати не окремий символ, цифровий чи буквений, а ціле слово. Це в свою чергу вимагає вже досить високого рівня роботи з літерами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Вгадуємо предмет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися