Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслова повʼязані з іменниками. Певним обʼєктам, персонажам та явищам властиві тільки деякі, обмежені числом, дії. Тож за допомогою кількох дієслів цілком можна визначити той предмет, про який йде мова. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься кілька дієслів. Вони досить цікаво оформлені: кожне знаходиться на своїй, відведеній тільки для нього, кольоровій зоні. Вона кріпиться до попереднього і наступного слів та відповідних зон так, як кріплять один до одного частинки пазлу. Це означає, що слова є незалежні одне від одного, самодостатні в плані граматичного та лексичного значення – і при цьому їх дещо повʼязує. Всі вони називають дії, які виконує один і той самий обʼєкт чи явище. Варіанти того, що це за предмет, містять під рядом дієслів. Всі вони, ці варіанти, мають форму іменників. Отже, дитина уважно аналізує їх та робить висновки стосовно того, який з них – єдиний для кожного рівня – іменник підходить, як обʼєкт опису наданими вище дієсловами. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де треба буде повторити ці дії, але вже з іншими словами – як дієсловами, так і іменниками. Дуже важливо, щоб дитина завдяки цій вправі навчилась повʼязувати дію та предмет, розуміти, що те, які саме дії виконує обʼєкт, певною мірою характеризує його. Це досить добре допомагає краще орієнтуватись у навколишньому світі. Крім того, різні обʼєкти та явища можуть виконувати одну й ту саму дію, але цілий набір дій здебільшого є унікальним для кожного обʼєкта спостережень.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Відгадуємо предмет за діями
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися