Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень вже пройшов тему звуків та окремих літер, які виражають ці звуки на письмі, наступний крок у вивченні мови – це опрацювання теми складів. Склад – це комбінація звуків і відповідних літер, з яких будується слово. Склад є проміжною ланкою між, власне, поодинокою буквою та цілим словом. Різноманіття складів велике, адже нема жодних обмежень на літери, які можуть входити до його складу. Проте є важливий нюанс, який визначає правила аналізу складів. Справа в тому, що повноцінним складом вважається тільки той, де є голосний звук і відповідна літера. Отже голосна може бути складом сама по собі. Якщо ж до неї приєднується приголосний, то тільки попередній. Наступний після голосної приголосний вважається частиною складу тільки у випадку, якщо після нього нема голосної. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться зі складами і навчиться їх розпізнавати. На кожному етапі завдання перед учнем на екрані міститься зображення певного слова – нового на кожному рівні. У завданні, яке є над цим словом, вказано, що за склад має виділити дитина, наприклад, перший чи останній. Відшукати його досить просто: треба знайти перший або останній (відповідно до завдання) голосний звук і відповідну літеру, після чого  виділити її та сусідній приголосний, якщо він є у цьому слові. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Вказуємо на склад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися