Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння рахувати склади є тією базою, яка потрібна дитині для ефективного вивчення даної теми. Тому необхідно, аби учень на практиці відточив це вміння. Проте виконання однотипних завдань зменшить цікавість дитини до теми складів загалом, і з цієї причини ця вправа, котра, як і попередня, присвячена підрахунку складів, має зовсім інший формат подання інформації. Цього разу дитина буде не рахувати склади у одному слові, а шукати серед кількох слів потрібне саме за вказаною у завданні кількістю складів. На екрані перед дитиною на кожному етапі знаходиться зображення нової групи предметів – і нового відповідного словесного ряду, адже всі малюнки підписано. Хоча обʼєкти можуть бути повʼязані між собою, назви і кількість складів є різними. У завданні, яке міститься над малюнками, вказано, скільки саме складів має бути у потрібному слові. Дитина рахує число складів у кожному і виділяє потрібне. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але вже з іншими обʼєктами. Щоб учень міг повʼязати звуковий та буквений ряди, під кожною картинкою, окрім написаного слова-назви, є також і активна кнопка. Коли учень на неї натискає, то чує, як в усному мовленні звучить це слово.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Вказуємо на слова з певною кількістю складів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися