Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одна з особливих якостей зовнішності – це колір. Його описання є досить важливим для того, щоб скласти уявлення про предмет, тому у живому діалозі кольору відводиться не остання увага. При цьому описується колір здебільшого за допомогою прикметників. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розпізнавати колір обʼєктів, не забуваючи про граматичні форми прикметників. На екрані перед учнем міститься зображення обʼєкта – нового для кожного наступного етапу вправи. Під малюнком порожні клітинки. Дитина дивиться на ілюстрацію, після чого має надрукувати правильно відповідь, враховуючи рід зображеного предмета чи об'єкта. Слова, які називають колір, відносяться до того розряду  прикметників, які узгоджуються з описуваними ними іменниками за родом та числом. Дитина має звернути увагу на те, що слова, які позначають колір і, зокрема, пасуюче слово, яке треба вибрати, дійсно співпадають з іменником за всіма граматичними категоріями. Коли дитина друкує слово, то проходить на наступний етап завдання. Завдяки цій вправі учень не тільки тренується працювати з прикметниками, не тільки вчиться розпізнавати кольори, а й повʼязує форму прикметника з родом іменника та  його числом. Завдяки цьому дитина запамʼятає, які саме закінчення має прикметник в залежності від форми, яку має прийняти для узгодження з новим словом.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.10
Вписуємо колір
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися