Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Процес розвитку будь-яких вмінь, що повʼязані з мовою, необхідно увінчувати завданнями, які вже не просто знайомлять з поданою темою, а дійсно переводять її використання у практичну площину. У ході виконання цього завдання дитина буде вже не просто вибрати займенник або підбирати потрібний варіант до певного слова. Натомість дитина буде сама вписувати займенник у порожню клітинку під малюнком. На екрані на кожному етапі вправи перед учнем буде одне таке зображення. Дитина без проблем впізнає, що на малюнку, проте, про всяк випадок, над ілюстрацією є звукова кнопка. Якщо учень не знає цього слова або хоче нагадати собі його початкову форму, то натискає на цю кнопку, щоб почути відповідний іменник. Під малюнком є порожня ділянка, куди треба вписати займенник, який підходить до цього слова. Зробити це учень має самостійно, тож в певній мірі ця вправа допомагає не тільки розвиває мовні навички, а й покращує володіння технологіями (клавіатурою чи сенсорним екраном – в залежності від того, з якого пристрою учень заходить на вправу). Підказка, яка допоможе дитині, міститься у завданні. Там є всі варіанти того, які займенники можуть бути використані. Учню залишається просто вибрати правильний займенник, але завдання оформлене таким чином, щоб зробити акцент на самостійності дій дитини. Завдяки цьому учень буде впевненіше працювати з займенником і разом з тим краще зрозуміє його роль.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Вписуємо займенник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися