Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що таке ступені порівняння прикметників та вміє працювати з окремими словами, які мають цю цікаву ознаку. Але у ході виконання цього завдання дитина піде далі – вона навчиться формулювати речення, де є такі слова. Це дуже важливо, адже саме у контексті повідомлення розкривається весь сенс таких прикметників. На екрані перед дитиною міститься малюнок, який зображує певну ситуацію. Малюнок деталізований, атмосферний та багатоскладовий, але виступає тільки в якості фону для речення. У цьому реченні пропущено слово – прикметник. Варіанти того, яке саме слово треба помістити на порожнє місце, є під реченням та малюнком. Учень читає фразу та обирає правильний варіант. Всі вони – прикметники, але тільки один з них має високу ступінь порівняння, яка посилює характеристику. Важливо, що настрій малюнка досить добре передається, щоб дитина зрозуміла і сенс речення, і те, яке саме слово буде доречним та влучним у цьому конкретному випадку. Обравши слово з посиленою ознакою, дитина проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим малюнком, і відповідно – іншою ситуацією та новими варіантами прикметників. Тож завдяки цій вправі дитина дізнається нову сторону значення ступенів порівняння прикметників. Адже вони не тільки називають характеристику предметів, не тільки служать для порівняння обʼєктів з однаковою рисою, але різною мірою її наявності. Ступені порівняння прикметників також служать для того, щоб робити акцент на зміні ситуації або настрою в різних обставинах, що робить мову більш яскравою та живою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Вставляємо посилену ознаку в речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися