Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У мові досить багато слів, які схожі між собою, але належать до різних частин мови. Іноді одне таке слово є похідним від іншого. Проте в будь-якому разі без розбору застосовувати їх не можна. Є певні правила використання слів, і замінити іменник на схожий прикметник з таким самим коренем не вийде, хай там як вони між собою схожі за сенсом. Адже приналежність до певної частини мови визначає те, що саме означає слово: чи воно називає предмет, чи тільки описує його якість, а може взагалі називає певну дію. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься шукати у реченнях слова, що були там вжиті помилково. На екрані перед учнем на кожному етапі буде нове таке речення. Воно супроводжується малюнком, який є фоном для нього. Речення повне і містить різні слова, що належать до більшості видів самостійних частин мови. Дитина уважно читає речення і розуміє, що саме в ньому не так, тобто яке саме слово було вжито помилково. Дитина ще не вивчала граматику, розділ науки про мову, який вивчає саме речення, проте завдяки досвіду щоденного спілкування, розуміє, як будуються фрази. Інстинктивно вловивши неправильність речення, залишається зрозуміти, яке саме слово вжито з помилкою. Під реченням є кілька варіантів. Дитина підставляє кожен і перевіряє, яке відновлене речення виглядає правильніше. Коли дитина знаходить слово, яке дійсно відповідає на правильне питання для конкретного випадку, то обирає його, що переводить учня на новий подібний етап завдання з іншим реченням та новими варіантами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Виправляємо помилку в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися