Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова української мови мають цікаву особливість – вони в деяких випадках досить легко переходять з однієї частини мови в іншу. Це стосується зокрема назв частини доби. Коли слово саме називає ту чи іншу пору – воно є іменником, адже відповідає на питання «що?». Наприклад, слово «ранок» є іменником. Але якщо змінити його так, щоб воно відповідало на питання «коли?», то воно перетворюється на прислівник – зовсім іншу частину мови, яка описує обставини виконання дії, характеризуючи її. Прислівникова форма наведеного прикладу – це слово «вранці». Воно, на відміну від початкового слова «ранок», вже є повністю незмінним, адже прислівники не мають граматичних категорій іменників і не узгоджуються з дієсловами, які вони описують. У ході виконання цього завдання дитина вивчатиме саме слова, які описують час з точки зору частини доби. На екрані перед дитиною міститься питання, яке задається на фоні ілюстрації. Цей малюнок досить цікавий, деталізований та багатокомпонентний, аби учень зацікавився описаною в ньому і у відповідному реченні ситуацією. У питанні є слово «коли», а отже, відповідати на нього має саме прислівник. Під малюнком і текстом є кілька варіантів відповіді. Учень читає питання та підбирає той, який підходить за сенсом. Варіантів може бути кілька. Це завдання є не тільки мовним, академічним. У ньому дитина торкається побутових тем, наприклад, що чистити зуби треба вранці і ввечері (обидва ці слова – прислівники), що є досить корисним нагадуванням для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.7
Вивчаємо частини доби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися