Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання продовжує низку вправ, які присвячені вивченню абетки на напрацюванню навичок роботи з нею. У ході її виконання дитина навчиться знаходити пропущені елементи алфавіту. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься його зображення, але щоразу алфавіт є неповним – у ньому бракує кількох літер. Особливість ситуації в тому, що на місці пропущених букв немає порожніх клітин та інших вказівок на те, що в цьому конкретному місці має бути та чи інша буква. Натомість літери просто йдуть одна за іншою, тож зрозуміти, де саме пропущено букву та згадати, яку букву треба в це місце вставити, вимагає від дитини неабиякого знання алфавіту. Втім, є дві підказки. По-перше, над абеткою завжди є активна кнопка. Коли учень її натискає, то чує правильний запис алфавіту. Дитина синхронізує літери зі звуками, і так знаходить пропущені елементи. Другою підказкою є варіанти відповідей. Під алфавітом є кілька букв, і серед них є ті, які дійсно пропустили, хоча є й такі, котрі знаходяться на своєму місці в абетці. Учню слід проявити увагу під час опрацювання цих варіантів. Коли дитина обере серед них ті, які треба вставити на свої місця, то пройде на наступний етап вправи до нового аналогічного завдання, тільки букви будуть пропущено вже інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Які літери загубились?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися