Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цілісність речень як граматичної структури, яка використовується для повідомлення тієї чи іншої інформації, робить їх найбільш придатними для того, аби бути головним інструментом комунікації. Коли дитина вже ознайомилась з реченням як з самодостатньою одиницею граматики зі своїми особливими ознаками (котрі дитина вивчала за допомогою спеціальних схем), можна робити наступний крок у вивченні цієї теми, а саме – підбирати частини речення у єдине ціле. У ході виконання цього завдання дитина робитиме це з прислівʼями. На кожному етапі завдання перед учнем міститься книга народної мудрості, на одній сторінці якої перша половина прислівʼя або приказки, а на іншій половині – має бути друга.  Проте інша сторінка порожня – закінчення прислівʼя нема. Є два варіанти закінчення вислову, і вони знаходяться під книгою. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб підібрати правильний варіант та перемістити його на порожню сторінку. Критерій вибору – змістовний. Дитина має звернути увагу на суть того повідомлення, яке подається у народній мудрості. Саме тому у вправі використовуються прислівʼя – вони досить яскраві та образні, їх можна тлумачити однозначно. Крім того у цій книзі є ілюстрації, які змінюються на кожному етапі і супроводжують прислівʼя. Ці малюнки сюжетно повʼязані зі змістом прислівʼя, тож завдяки ним можна здогадатись, який саме варіант підходить. Біля кожного словосполучення, яке подається як частина речення, є своя кнопка. Натиснувши на неї, дитина почує цю частину фрази. Завдяки наявності цих кнопок писемна мова та усна утворюють єдину систему.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Закінчуємо прислів'я
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися