Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Закріплення отриманих знань та перетворення їх на навички (тобто вміння, якими учень користується впевнено і в будь-яких ситуаціях) відбувається через повторення пройденого матеріалу. І чи не єдиний спосіб зробити це цікавим – використати ігровий формат. У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати вправу, повʼязану з темою числа обʼєктів, що матиме ігрову форму. На екрані перед дитиною міститься зображення персонажа, який збирається у подорож. Є сам цей герой та валіза, в яку треба покласти необхідні речі. Варіантів є багато, але помістяться далеко не всі. У завданні, формулювання якого є над малюнком, вказано, які предмети треба взяти з собою цього разу: ті, які в однині, чи ті, які в множині. Дитина вивчає ці обʼєкти. Поряд з кожним є активна кнопка, натискання на яку викликає запис відповідного слова. Почувши його та зрозумівши, яку форму числа воно має, дитина вибирає потрібні для цього етапу речі та переміщує їх до валізи. Після цього учень проходить на наступний рівень завдання. Якщо на попередньому етапі персонажу в подорожі потрібні будуть тільки речі в однині, то на новому – тільки в множині. Завдяки наявності ілюстрацій, що супроводжуються звуковим відтворенням потрібних слів, дитина повʼязує граматичне значення числа з лексичним. Саме тому учень вже не просто розпізнає закінчення слова у однині або множині, а дійсно на практиці розуміє, коли яку форму треба вжити. Таким чином знання цієї теми з теоретичної переходить у практичну площину.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Збираємось у подорож
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися