Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попередні завдання, дитина так чи інакше повʼязувала малюнки та слова у єдину структуру. Але у житті здебільшого будь-яке повідомлення має тільки словесні компоненти. Це стосується як усного, так і писемного мовлення. Ілюстрації не замінюють і не доповнюють слова, а лише супроводжують їх для підсилення образності та більшого візуального ефекту. Саме такий формат подачі інформації буде у цьому завданні. На екрані перед учнем міститься речення. Воно знаходиться на фоні малюнка, який зображує те, що є у тексті, причому досить деталізовано. Учень має прочитати речення уважно та знайти там ті слова, які називають предмети. Також там будуть слова, котрі називають дії або описують обʼєкти за різними якостями або за кількістю. На них звертати увагу не треба. Мета завдання – навчити дитину відрізняти слова, котрі використовуються для назви обʼкєтів навколишнього світу. Таким чином дитина краще зрозуміє, що таке іменники – слова, що належать до самостійної частини мови, яка називає предмети, обʼєкти, явища і відповідає на питання «хто?» та «що?». Власне, знайти потрібні слова можна найпростіше саме завдяки цим питанням. Достатньо просто вибрати ті слова, котрі відповідають на них. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати схожі дії з іншим реченням. Таким чином дитина навчається працювати з повноцінною текстовою фразою, знаходячи там окремі потрібні елементи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Знаходимо предмети в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися