Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Значення слова з точки зору набору літер залежить від двох критеріїв. Перший – це те, які саме букви входять у склад цього слова. Другий – те, як вони розташовані відносно одне одного. У ході виконання цього завдання дитина буде шукати слово у досить обʼємному наборі з багатьох літер, усвідомлюючи значення цих двох критеріїв для мови. На екрані перед дитиною міститься робоче поле, у якому розміщено кілька літер. Їх немало – два з половиною десятки літер, більше, ніж половина алфавіту, і розміщені вони в хаотичному порядку, до того ж кожна літера виповнена у кольорі, який відрізняється від найближчих по сусідству. У цій картинці своєрідним способом зашифровано слово. взагалі ніяких кодів там не використано. Просто це слово знаходиться серед цілого набору літер, тож розпізнати його досить важко. Саме слово вказано у завданні, формулювання якого міститься над робочим полем з літерами. Щоб відшукати це слово, учню треба діяти послідовно. Оскільки наявність інших літер збиває увагу, не варто намагатись побачити слово цілком. Треба шукати саме першу літеру. Біля неї буде друга – можливо, поряд по вертикалі, а можливо, по горизонталі. І так поступово, по одній літері, і треба виділяти все слово до кінця. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний рівень вправи до нового слова і нового набору літер, який буде його ховати. За допомогою такого цікавого формату завдання перетворюється на своєрідну гру у хованки зі словами, яка є дуже корисною для того, щоб учень навчився якнайкраще орієнтуватись у літерах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Знаходимо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися