Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча велика кількість слів і відрізняє речення від словосполучень, роблячи повідомлення, що містить у завершеному реченні, повним та цілісним, у питанні кількості слів треба витримувати помірність та поміркованість. Надто велика їхня кількість може перенавантажити речення, зробити його надто громіздким, важким для читання і сприйняття. Крім того, смислові акценти, які було зроблено завдяки порядку слів, теж зникають, якщо речення переобтяжено другорядними членами. Але головне – не всі слова у реченні можуть підходити за сенсом і змістом. Будь-яке речення має завершену думку, і всі слова, які входять до його складу, мають служити для передачі цієї ідеї. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у тому, щоб шукати, знаходити на викидати зайві слова з речення. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься нове таке речення, і кожного разу його супроводжують додаткові ілюстрації, які урізноманітнюють візуальний ряд завдання. Як мінімум одне слово не пасує до цього речення, оскільки не підходить до нього за сенсом. Це може бути просто слово, що не повʼязане і не узгоджене з іншими, а може бути антонім у ряду синонімів чи просто слово, котре повністю знищує ідею фрази.  Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти його та виділити, вирвавши з контексту та відновивши таким чином правильний порядок слів у реченні. Критерій для оцінки – здебільшого лексичний. Тож дитині доведеться проявити не аби яку увагу на реченні, розуміючи як сенс кожного слова окремо, так і загальну думку або сенс повідомлення в цілому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Знаходимо зайві слова у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися