Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Фразеологізм — цілісна мовна одиниця з певним лексичним значенням. Робота з ним подібна до роботи зі звичайними словами, а відтак і можливості відкриваються для такої роботи вельми подібні. У процесі виконання завдання дитина тренуватиметься знаходити синоніми та антоніми до фразеологізмів. Антонімія та синонімія — досить універсальні мовні явища. Учень уже знає про те, що воно виходить за рамки граматики, адже фактично для будь-якого самостійного слова української мови можна підібрати його повну лексичну протилежність або тотожність. На екрані перед дитиною міститься зображення двох стовпчиків сталих виразів. Один із них є фіксованим, тоді як фразеологізми в іншому можна змінювати за порядком. Дитина має виконати цю зміну таким чином, аби фразеологізми утворювати пари: навпроти одного сталого виразу був інший із повністю протилежним або подібним до нього лексичним значенням. Оцінювати та сприймати фразеологізми треба цілісно, аби зрозуміти їхнє значення в кожному конкретному випадку. Коли школяр утворює рядки висловів-антонімів, то проходить на новий етап до аналогічного набору вже інших висловів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Добираємо синоніми/антоніми до фразеологізмів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися