Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає про відмінність власних та загальних назв. Учень уже опрацював базу цієї теми й розуміє, що різниця між цими словами полягає далеко не лише в тому, що власні назви пишуться з великої літери завжди, а загальні — тільки коли містяться на початку речення. Власні назви ніби належать конкретному предмету, особі, явищу, оскільки є для них індивідуальними іменами — і не важливо, чи то йде мова про живу істоту, чи про неживий предмет. Загальні назви належать цілому виду або типу предметів, явищ та осіб, але не конкретному його представнику. Загальні назви іноді ніби пояснюють власні. Наприклад, корабель можна назвати будь-як, і тоді треба пояснити, що певна назва, забрана в лапки, належить кораблю. Якщо імена людей пишуться з великої літери, скільки б слів до них не входило й у лапки не забираються, то назви предметів не лише використовуються в лапках, а й мають ще одну особливість: якщо в назві два й більше слова, то лише перше пишеться з великої літери. На екрані перед учнем міститься зображення двох стовпчиків слів, розташованих у робочій зоні з цікавим стилем візуального оформлення. В одному стовпчику — загальні назви, які називають цілі групи предметів, в іншому — власні, котрі їх конкретизують. Загальні назви містяться в хаотичному порядку. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоби перемістити загальні назви таким чином, аби вони знаходилися в один рядок з власними. Наприклад, слово «річка» має бути поруч зі словом «Дніпро», але якщо прямо в робочі зоні цей же власний іменник забрано в лапки, значить, йде мова про назву якоїсь компанії, наприклад, футбольної команди. Коли школяр розсортує загальні назви для пояснення власних, то пройде на новий етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.14
Добираємо загальні назви до власних назв
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися