Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Учень п’ятого класу вже знайомий із прийменником — службовою частиною мови, що виступає разом з відмінковою формою іменника, займенника або числівника. Головне завдання прийменника — вираження залежності слів у словосполученні і в реченні. Прийменник допомагає показувати відношення між предметами (парк для прогулянок, комп’ютер для роботи), ознаки до предмета (пісня без слів, багатий на речі павільйон) або дії до предмета (піднятися о шостій, взяти з підлоги). Так само як і зі сполучниками, з написанням прийменників у школярів можуть виникати певні труднощі. І це не дивно, адже ці службові частини мови можуть писатися разом, окремо і навіть через дефіс. Найпростіше, що можна зробити для того, щоб грамотно вживати прийменники, — це постійно практикуватися вживати їх у реченні. У цьому уроці перед школярем стоїть завдання доповнити речення правильно записаним прийменником. На картинці учень бачить ошатно вбраних хлопчика та дівчинку, між яким знаходиться екран монітору. На моніторі є речення із пропущеним прийменником, під ним — один прийменник, записаний трьома різними способами. Дитина має обрати один із трьох варіантів та натиснути на нього. Якщо відповідь правильна, учень проходить на наступний етап завдання. Досить важливо, що у кожному реченні використовується красива, барвиста та насичена українська мова. Тож учень не тільки навчається граматики, а й розширює свій лексичний запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Доповнюємо речення правильно записаним прийменником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися