Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Правильно знайти граматичну основу — це лише перший крок для її визначення. Не менш важливо навчитись і правильно її підкреслювати. Головне, що має запамʼятати дитина, — це те, що підмет підкреслюється однією горизонтальною рискою, тоді як присудок підкреслюється двома горизонтальними рисками, які йдуть паралельно. Першим здебільшого знаходяться підмет, який називає того або ще, що виконує дію. Дія — це і є присудок. Школяр аналізує речення, яке міститься перед ним на екрані, після чого знаходить підмет та присудок. Під робочою зоною з реченням міститься обидва типи підкреслень його граматичної основи. Бажаючи підкреслити підмет, дитина спочатку натискає на одну горизонтальну риску, після чого — виділяє відповідне слово. Далі школяр уже має натиснути на дві горизонтальні паралельні риски, аби після цього виділити присудок. Фактично ця вправа лише доповнює попередню, адже головна мета тут — знайти граматичну основу синтаксичної конструкції. Однак, зробити це не завжди просто, тож важливо отримати певну практику. Ця вправа доповнює попередню і відрізняється від неї за механікою виконання настільки, щоб бути цікавою для учня. Правильне символічне позначення граматичної основи простого речення отримує відповідну увагу, а дитина отримує можливість попрактикуватись у визначення підметів та присудків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Підкреслюємо граматичну основу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися