Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення з прямою мовою розділяються на дві структурні частини: на пряму мову та на слова автора. Пряма мова є словами іншої умовної людини, яка може прямо називатись або ні, однак, її слова передаються дослівно, тому відокремлюються в лапках. Слова автора відрізняються від прямої мови за формою подачі інформації настільки, що часто можна навіть не дивитися на пунктуаційні знаки, щоб побачити різницю між ними. Вміння відрізняти ці дві частини таких речень важливо як для того, щоб правильно оформляти текст таких речень, так і для того, щоб правильно їх розуміти, стикаючись із ними десь у книжках. А тому додаткове тренування, присвячене цьому вмінню, не буде зайвим. І це тренування надасть ця вправа. На екрані перед дитино міститься зображення речення з прямою мовою — новою для кожного наступного етапу завдання. Над ним міститься формулювання завдання, де вказується, як треба позначити авторські слова, а як — пряму мову. Школяр робить це, користуючись спеціальними позначками, наданими під робочою зоною. Після цього школяр проходить на наступний етап, де зіштовхнеться не просто з новим реченням, а з іншим форматом подачі інформації в ньому.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Розрізняємо пряму мову і слова автора
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися