Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тексти складаються з речень, як ті в свою чергу складаються з поодиноких слів. При цьому кожне речення містить власну думку, свої особливості конструкції, набір слів тощо. Тому зрозуміти звʼязок між реченнями в тексті складніше, ніж будь-який звʼязок інших мовних елементів в складі більшої структури. Загалом мовознавство знає кілька способів такого зʼязку, і у процесі виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме їх. На екрані перед дитиною міститься текст – інший для кожного наступного етапу вправи. Текст є досить коротким, але цікавим, і замість тог, щоб намагатись привернути увагу дитини за допомогою ілюстрацій, вправа намагається зацікавити учня внутрішнім змістом текстів, їх різноманіттям та багатством. Хоча поряд з робочою зоною з цим текстом і є зображення додаткового персонажа, який складає компанію дитині. Під текстом є варіанти того, яким є звʼязок речень у ньому. Дитина аналізує текст, розбираючи смислові звʼязки між реченням з точки зору розвитку його теми, розкриття його думки та того, наскільки речення є самостійними або навпаки – залежними одне від одного. Зробивши висновок, школяр вибирає один з варіантів видів звʼязку, наданих нижче, після чого проходить на наступний етап до аналогічного завдання з іншим текстом для опрацювання. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Розрізняємо способи зв’язку речень у тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися