Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Морфологія — це розділ граматики, у якому вивчаються граматичні властивості слів, і поділу їх на частини мови. Під час вивчення цієї теми учень стикається із таким поняттям, як морфеми. В українській мові існує досить значна їх кількість, наприклад, префікси, суфікси, закінчення тощо. Для того, щоб вправно володіти словом, вміти створювати із дієслова іменник, а з прикметника - прислівник, школяр має вміти працювати із морфемами. Це не тільки показує високий граматичний рівень дитини, а й насичує мовлення учня новими семантичними відтінками. 
    У вправі “Складаємо слово зі значущих частин різних слів” перед дитиною відкриється цілий квест, що потребує відгадки. Завдання, яке стоїть перед учнем - записати слово. Для того, щоб це зробити, потрібно зібрати різні його частини, а потім вписати у порожнє поле сформоване слово. Складати нову лексичну одиницю доведеться із морфем різних слів. Так, наприклад, щоб сформувати слово “лісовий”, школяру доведеться взяти корінь у слова “ліс”, суфікс - від “зимова” та закінчення - від “червоний”. Після того, як усі частинки мовного “пазлу” будуть зібрані учень вписує нове слово та натискає на кнопку “Готово”. Завдяки подібному уроку дитина ще раз ретельно попрацює із усіма морфемами української мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.15
Складаємо слово зі значущих частин різних слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися