Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Раніше учень опрацьовував прикметник та прислівники окремо, адже вони належать до різних груп самостійних частин мови: прикметник належить до іменникових, а прислівник — до дієслівних. Однак, коли учень уже має певний досвід роботи з цими словами, для нього очевидним стає факт того, що прикметники і прислівники досить схожі, адже вони обидва характеризують щось — чи то предмет, чи то дію. Тут стає особливо важливо не переплутати ці слова, адже вони граматично й за метою використання в мовленні цілком відрізняються. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься в цьому розділенні. На екрані перед учнем міститься робоча зона з двома стовпчиками слів. Робоча зона оформлена досить цікаво і виглядає як сувій. Поруч — персонажі (наприклад, король із королевою), котрі доповнюють завдання і складають компанію дитині. У першому стовпчику — прикметники, а в другому — прислівники. Цікаво, що попри те, що це різні частини мови, у них навіть корені спільні. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб перемістити слова в одному стовпчику таким чином, щоб в одному рядку були слова з одним коренем. Наприклад, «вічний» та «вічно», «сильний» та «сильно», «дружній» та «дружньо» тощо. Для цього школяр виконує досить простий морфемний аналіз слів і підбирає пару до кожного. Основна робота тут відбувається після сортування прислівників чи іменників. Уже знайшовши відповідники зі спільним коренем, дитина має нагоду проаналізувати їх. Корінь у них однаковий, тематично вони подібні, однак, прикметник і прислівник відрізняються морфемно (і це стає особливо помітно, коли перед очима пара схожих, але різних слів), а головне — за сенсом. Адже відповідають вони на різні питання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Співвідносимо прикметники і прислівники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися