Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сполучники — та тема, яка дозволяє зазирнути на ніші мовні рівні. Ці службові слова використовуються для того, щоби виразити та показати звʼязки між словами, або між цілими рівнями, тож їхнє використання часто повʼязується з пунктуацією (вченням про розділові знаки) та синтаксисом (вченням про речення як мовну одиницю). У різних випадках використання сполучників доводиться використовувати ще й різні розділові знаки, і у процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься правильно їх вибирати. На екрані перед дитиною міститься речення — інше для кожного етапу завдання. У ньому немає ніяких розділових знаків, крім крапки на кінці. Набір пунктуаційних символів міститься під реченням. Дитина аналізує текст, після чого вибирає потрібний пунктуаційний символ, натискає на нього й натискає на порожню зону між словами, аби поставити цей знак там. Важливо робити правильну послідовність дій: спочатку натискати на знак, а потім — на місце в реченні, де він має бути. У рамках одного речення здебільшого треба користуватися комою, наприклад, завжди — у протиставленні і використанні відповідного сполучника «а», ставлячи кому перед ним. Це ж стосується і випадків використання сполучника «але». А от у використанні однорідних членів речення, якщо між ними є «і» або «та» чи інший єднальний сполучник, то кома не ставиться, крім тих випадків, коли як однорідних членів речення, так і однакових сполучників є кілька. Кома з крапкою використовується для того, щоби відокремити досить багатоелементну частину речення, яка пов’язується з рештою тексту сполучником. Що ж до решти пунктуаційних знаків, то для них є особливі випадки, наприклад, тире ставиться перед визначенням, а двокрапка — перед переліком.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Ставимо розділові знаки у реченнях зі сполучниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися