Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Відмінок — граматична категорія іменникових частин мови, у тому числі займенників. У граматиці української мови відмінків сім: називний, родовий, давальний, знахідний, орудний, місцевий та кличний. Останній, втім, у випадку й займенниками фактично не використовується, адже його парафія — звертання. Усі інші відмінки відрізняються тими питання, на які вони відповідають. Складність відмінювання займенника в тому, що ці слова в різних відмінкових формах часто бувають на себе не схожі. Відмінок — граматична категорія, а граматичне значення зосереджене в закінченні в більшості випадків, але різні відмінкові форми займенників можуть бути навіть не спільнокореневими словами. У процесі виконання цього завдання дитина структуруватиме відмінкові форми займенників у власному розумінні, аби ефективно ними користуватись у майбутньому в навчанні і в спілкуванні. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення іншого речення. У ньому використовується займенник. На місці займенника в тексті — порожнина, але над нею іншим кольором вказано, який займенник там має бути. Початкову форму не впишеш — відмінок згідно з контекстом має бути інший. Дитина ставить потрібне питання до цього слова, після чого відмінює займенник відповідно до тексту й самостійно вписує потрібну його форму. Наприклад, родовий відмінок займенника «він» виглядає як слово «його». І коли дитина, аналізуючи текст, розуміє, що займенник має відповідати на питання «кого?» або «чого?», вписує слово «його» в порожню ділянку тексті. Потім починається наступний етап, де школяр стикнеться з іншим реченням та новим випадком використання в реченні займенників зі специфічною формою непрямих відмінків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.13
Ставимо займенники у потрібному відмінку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися